هممم،

این دو سه تا تجربه تو امروز، تجربه های بدی بود، اینجوریه که تو باید بدون مقابل چه کسی، داری چه حرفی رو میزنی! اگه قبل هر حرفیت فک نکنی و خودتو فیلتر نکنی، شاید ملت راجبت فکرایی بکنن که دوست نداریشون. 

آدما تو فازای مختلفی زندگی میکنن، واقعا این اتفاق باعث شد ارزش دوستی رو بهتر بفهمم امروز. کسی که بهش هر چی تو ذهنته رو میگی و یک درصدم نگران این نیستی که بعدش راجبت چی فک میکنه. اگه یه همچین آدمی وجود داشته باشه خیلی خوبه!!!! بشدت. ولی خب خودمونو گول نزنیم، خیلی عجیبه که همچین آدمی وجود داشته باشه. میشه درصد خوبی با آدما راحت بود. میشه به یکی 10 درصد حرفایی که تو ذهنته و خیلی عجیب نیستن رو بگی به یکی 50 60 درصد. ولی اینکه اصلا به فیلتر کردن خودت فک نکنی خیلی جذاب تره، ینی هیچ چیزی نیست که بگی به طرف و با خودش فک کنه شت! این فازش چیه!؟

خلاصه که تا حدی یه دوستی پیدا کردم که راحت باشم باهاش، ولی بازم خیلی چیزا هست که شاید نشه گفت.

این حالا خیلی مسئله ی مربوطی نیست. بحثمون حرف زدن پشت آدما بود. این درصدی که گفتم برای آدما متفاوته دیگه. با یکی 10 درصد مغزتو به اشتراک میزاری با یکی 50 درصد. بعد اگه نفر دوم بیاد به نفر اول بگه فلانی فلان چیزو گفته. و اون پشت یه سری حرف رد و بدل شه، مزخرف ترین اتفاقیه که میتونه بیفته

خب من اشتباهی که کردم این بود که پشت دوستام حرف زدم! خیلی هم اینکارو با آدمای مختلفی درباره ی آدم های مختلفی انجام دادم! ولی خب.

عذرخواهی هم کردم. و دیگه هم سعی میکنم تکرار نکنم همچین کاریو(دفه های قبلم اینو میگفتم ولی خب:-").

ناراحتی اصلیم ولی برای اینه که جلوی آدم هایی که دوستم نیستن، حرفای توی مغزمو به اشتراک گزاشتم، بشدت کار اشتباهی بود، برداشت مزخرفی ازش شد، خیلی پشیمونم از حرف زدن تو یه جای عمومی که صد و خورده ای آدم میبینن، و قسمت مزخرفش اینه که بهت نمیگن مزخرفی، اگه بگن شاید حس خیلی بدی بهت نده، پشت سرت میگن احمقی، و این این حسو به آدم میده که اگه این آدم اینجوری فک میکنه و بهم نمیگه بقیه ی اون صد و خورده ای چه فکری میکنن راجبت! و بهت نمیگن، میتونم درخواست کنم که، اگه فک میکنین آدم مزخرفی هستم، حتما به خودم بگین! دلیل اشتراک گزاشتن این حرفا احتمالا همون مشکل اولمه! ارتباط اجتماعی ضعیف، باعث شد که من یه حرفایی که به دوستام باید بزنم رو به آدم های رندم بزنم!

خلاصه اینکه هر حرفی رو باید تو یه جای خاص بزنم. اما اینکه یه دوستی باشه که تو دوستی باهاش خودمو فیلتر نکنم خیلی جذابه و دوست دارم اینو!

باید دنبال همچین دوستایی بیشتر بگردم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها