هیچ ایده ای ندارم که از اصطلاح درستی استفاده میکنم یا نه. ولی هیچ موقع استارتر خوبی نبودم:-"

هیچ موقع نتونستم با یکی خودم اقدام کنم و دوست شم! همه ی دوستام خودشون اقدام کننده بودن! نتونستم که یه کلمه ی مسخرس، بدیهیه پیام میدی دوست میشی. خیلی سعی دارم میکنم یه دلیل منطقیییی بیارم که چرا این کارو نمیکنم:)))

دلیلش ولی احتمالا همون ریاکشنه، ولی یه چیزی هست اینه که خیلی وقتا آدم از ریاکشن طرف مطمعنه. ولی بازم همچین کاری انجام نمیدم! عجیبه کلا، خیلی هم تازه ازین اخلاقم بدم میاد=)))

امسال اینو درستش میکنم.

به عنوان یه تمرین بسیااار سخت، میتونیم فرض کنیم که آزمون شاززز رو استارت زدم. خداییش فک نمیکردم اینقد کار سختی باشه! کلی از کاراش مونده. و به عنوان یه استارتر میخوام از همه ی شاگردام یه پرس و جو بکنم. ببینم اگه نیازی هست، برطرفش کنم! تصمیم خوبی نیست؟ در لحظه گرفتمش، و به نظر خوب میاد.

هممم، دیگه چی؟

یکم هم میتونیم به مسائل یه کوچولو شخصی تر بپردازیم. همم، یه سری دوست دارم، قوی هستن تو مباحث اجتماعی، شاید بشدت قوی تر از من، بعد ناله کردن درباره ی این موضوع احتمالا خیلی کار چیپی باید به نظر بیاد. ناله که هیچی، حتی م کردن هم به نظر بحث ضعیفی باشه. شاید یه جورایی دوست دارم اینو پنهان کنم. یا انکارش کنم! ولی خب وجود داره دیگه دروغ چرا بگیم:D

ولی نیازش هست، حتی دوستام تلاش میکنن کمکم کنن، ولی چون به نظر خودم بحث مسخره ای هست، ایگنورشون میکنم، کاری که میشه کرد اینه که، شاید با آدمای خیلی رندم، شروع کنم به دوست شدن، فک کنم بد نباشه!

مباحث دیگه به این پست مربوط نیستن:)) (چون نمیخوام چرت بنویسم همرو یه جا نمینویسم:D) پس این پست تموم میشه.

یه اصطلاحی هم باید برای ته پست پیدا کنم که بتونم تموم کنم پستو. هممم، مثلا میتونم بگم خب خدااااااافظ!

خب خداااااافظ!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها